هواپیمایی فلای پرشیا

اگر اهل سفر هستید یا به‌دلیل شغلتان مجبورید زیاد سفر کنید، بهتر است اطلاعات خود را درباره ایرلاین‌ها بیشتر کنید و بدانید به‌ازای پرداخت هزینه، چه خدماتی در انتظارتان است. یکی از این ایرلاین‌های خصوصی و تازه تأسیس، هواپیمایی فلای پرشیا است که به‌عنوان سومین ایرلاین استان فارس، در شیراز شروع به کار کرده است. در این نوشته قصد داریم این شرکت هواپیمایی و تمام خدماتش را معرفی کنیم. با مطالعه کامل این مطلب با ایرلاین فلای پرشیا، ناوگان هوایی آن و نوع پروازهایش بیشتر آشنا می‌شوید و تضمین می‌کنیم درنهایت بتوانید با آگاهی کامل، اقدام به خرید بلیط هواپیما فلای پرشیا کنید. همراهمان باشید.

تاریخچه هواپیمایی فلای پرشیا

شرکت هواپیمایی فلای پرشیا پس از ثبت در اداره ثبت شرکت‌ها در سال 1397، فعالیت خود را جهت دریافت گواهینامه عملیات پروازی از سازمان هواپیمای کشوری شروع و پس از دریافت این گواهینامه در آذر سال 1398 با انجام اولین پرواز مسافری از شیراز به مقصد مشهد، خدمت‌رسانی به هموطنان گرامی را آغاز کرده است. در حال حاضر مقاصد پروازی ایرلاین فلای پرشیا کم است؛ ولی در آینده نزدیک بر تعداد مقاصد پروازی این ایرلاین افزوده خواهد شد.

ناوگان هواپیمایی فلای پرشیا

این شرکت دارای ۴ فروند هواپیما است که اکنون ۳ فروند آن فعال است:

  • 3 عدد بوئینگ ۷۳۷ کلاسیک فعال با ظرفیت ۱۴۰ نفر
  • 1 عدد بوئینگ ۷۵۷ غیرفعال با ظرفیت۱۹۰ نفر

کلاس‌های پرواز فلای پرشیا

پروازهای هوایی براساس خدماتی که به مسافران ارائه می‌دهند به ۳ دسته تقسیم می‌شوند که صندلی آن‌ها تحت عنوان اکونومی، بیزینسی و فرست کلاس فروخته می‌شوند. به‌ازای خرید بلیط صندلی اکونومی کمترین خدمات را دریافت می‌کنید و البته کمترین هزینه را نیز می‌پردازید. در حال حاضر هواپیمایی فلای پرشیا تنها دارای یک نوع کلاس پروازی، یعنی اکونومی است و قادر به ارائه خدمات بیزینس‌کلاس و فرست‌کلاس به مسافران خود نیست.

پروازهای داخلی فلای پرشیا

هواپیمایی فلای پرشیا اکنون (1399) در طول هفته پروازهای محدودی از مبدأ شیراز در برنامه پروازی خود دارد. این پروازها شامل پروازهای لحظه آخری فلای پرشیا، پروازهای چارتری فلای پرشیا و پروازهای سیستمی فلای پرشیا می‌شود. برخی از بلیط مسیرهای داخلی هواپیمایی فلای پرشیا که می‌توانید از طریق سایت فلای بال خرید کنید

اطلاعات تماس هواپیمایی فلای پرشیا

  • آدرس: تهران، بزرگراه ستاری جنوب، بلوار ناصر حجازی، نبش خیابان پروانه جنوبی، نبش کوچه شهید متقی، پلاک ۲
  • کد پستی: ۱۴۸۳۶۶۳۵۶۴
  • تلفن: 02148000000
  • فکس: 02148000000
  • سال تأسیس: 1398
  • ایمیل: info@flypersia.aero
  • سایت هواپیمایی فلای پرشیا: www.flypersia.aero